Kvalitní bydlení

Všechny naše zděné domy jsou nízkoenergetické a jsou postaveny výhradně z kvalitních materiálů od renomovaných dodavatelů

Zobrazit nabídku domů na klíč

Proč stavět s Tolles Gebäude

Pořiďte si vlastní zděný dům na klíč od naší společnosti. Zajistíme Vám kompletní servis od administrativních záležitostí až po samotnou výstavbu Vašeho budoucího domu.

Plaťte průběžně

Předem uhradíte pouze projekt a výstavbu základové desky. Teprve až následně budete hradit dokončené jednotlivé fáze výstavby domu.

Nadstandardní servis

Naše ceny uvádíme konečné, včetně DPH a zahrnují také základovou desku, okna s trojskly, podlahové vytápění, projektovou dokumentaci, vyřízení stavebního povolení a další služby včetně zajištění financování nebo pozemku.

Financování na míru

Díky našim finančním poradcům Vám zajistíme nejvýhodnější financování Vašeho domu. Hypotéku Vám pomůžeme získat za co nejlepších podmínek.

Garance kvality a záruky

Používáme nejkvalitnější materiály od prověřených dodavatelů a poskytujeme záruku 30 let na střešní krytinu, 10 let na hlavní stavební konstrukce, 5 let na vedlejší stavební konstrukce a 3 roky na vybrané interiérové prvky.

Zobrazit další důvody proč stavět s námi

Nejžádanější domy z naší nabídky

Postavíme Vám kompletní nízkoenergetický zděný dům na klíč nebo hrubou stavbu k Vašemu dokončení svépomocí. Naše ceny jsou uvedeny s DPH a jsou vždy konečné, jejich součástí je cena za základovou desku, projektovou dokumentaci, režii i dopravu.

Rodinný dům na klíč Premium
Dispozice
Zastavěná plocha
Užitná plocha
4 + Kk
119 m2
80 m2
Zděný dům na klíč nyní
Cena před slevou
2.490.000 Kč
2.590.000 Kč
Zobrazit detail domu
Rodinný dům na klíč Dream
Dispozice
Zastavěná plocha
Užitná plocha
4 + Kk
101 m2
77 m2
Zděný dům na klíč nyní
Cena před slevou
2.390.000 Kč
2.490.000 Kč
Zobrazit detail domu
Rodinný dům na klíč Haven
Dispozice
Zastavěná plocha
Užitná plocha
4 + Kk
114 m2
92 m2
Zděný dům na klíč nyní
Cena před slevou
2.650.000 Kč
2.750.000 Kč
Zobrazit detail domu
Zobrazit další domy z naší nabídky

Začneme stavět Váš vysněný dům

Svěřte se plně do našich rukou a nechte nás postavit Váš vysněný dům. Zajistíme Vám kompletní servis od administrativních záležitostí, přes vyřízení hypotéky až po samotnou výstavbu Vašeho budoucího domu. My víme jak pro Vás vytvořit moderní a kvalitní bydlení. Nechte to prostě na nás. Kontaktujte nás na telefonním čísle (+420) 773 058 000 nebo k nám zašlete nezávaznou poptávku a my Vás kontaktujeme.

Váš požadavek je zpracováván, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.
Něco se pokazilo při zasílání formuláře. Zkuste jej vyplnit novu.

Kontaktujte nás

Chordská 22/1383
Vinohrady, 120 00 Praha 2

(+420) 773 058 000

info@tgebau.cz

Naši partneři